Участия / Архив

2001г.
КОНКУРС - “Я, това съм АС”
м. Март

Изпълнение: Песен - “С татко”

Участвали деца: Соло - Стефани Троанска
Група - Виктор Иванов, Виктор Балчиклиев, Петя Бончева, Илияна Илчева, Марина Димитрова, Виктория Джамбазова, Рая Нвер

Награда за най-атрактивно изпълнение


КОНКУРС - “Я, това съм АС”

м. Април

Изпълнение: Песен и танц - “Дискотека под луната”

Участвали деца: Соло - Марина Димитрова
Танцова група - Виктория Джамбазова, Стефани Троанска, Илияна Илчева, Рая Нвер, Петя Бончева

Награда за комплексно представяне


КОНКУРС - “ Детско море”

Изпълнение: Рисунки и литературни творби

Участвали деца: Марина Димитрова, Виктор Балчиклиев - есета
Рисунки - Марина Димитрова, Виктор Балчиклиев, Виктор Иванов, Андреа Димитрова, Константин Ефтимов, Рая Нвер, Петя Бончева, Стефани Троанска

Награди:
Есета: 1-ва награда - Виктор Балчиклиев
Специална награда - Марина Димитрова
Поощрителни награди - Виктор Иванов, Андрея Димитрова, Константин Ефтимов


КОНКУРС - За детска рисунка и моден дизайн-Варна 2001
Център за работа с деца
Изпълнение:
1-ви тур - Рисунка по избор
2-ри тур - Любима приказка или приказен герой - Съвременна мода

Участвали деца: Антония Лечева, Константин Ефтимов, Марина Димитрова, Виктория Янкова, Стефани Троанска, Рая Нвер, Никола Цветков, Петър Цветков, Виктория Джамбазова, Петя Бончева, Илияна Илчева

Награди: 1-ва награда – Моден дизайн - Антония Лечева
Поощрителна награда в раздел “Мой любим приказен герой” - Константин Ефтимов


КОНКУРС - “Най-усмихната рисунка” АКВАФРЕШ

Изпълнение: Рисунка

Участвали деца: Марина Димитрова, Виктория Джамбазова, Илияна Илчева, Никола Цветков, Петър Цветков, Стефани Троанска, Юлика Ямада

Награди: Виктория Джамбазова /с право на участие в официалната изложба на наградените в София/


КОНКУРС - “Мини Мега талант” регион Варна
Изпълнение:
Песен - “Примадона”, “Домашно излъчване”
Рисунка

Участвали деца:
Песни - Марина Димитрова, Георги Янков
Рисунка - Марина Димитрова, Георги Янков, Никола Цветков, Иванета Ковачева, Антония Лечева, Константин Ефтимов

Награди:
Поощрителна награда за изпълнение - Марина Димитрова, Георги Янков
3-та награда за рисунка – Никола Цветков /с право на участие в националния конкурс/


КОНКУРС - Национален Великденски математически турнир
м. Април

Изпълнение: 6 текстови задачи 2 задачи с подробно решение

Участвали деца: Виктор Балчиклиев, Виктор Иванов

Награди: 14-то място от 496 участници


КОНКУРС - Коледен математически турнир

Изпълнение: 6 текстови задачи 2 задачи с подробно решение

Участвали деца:
4-ти клас - Виктор Балчиклиев, Виктор Иванов, Мартин Панайотов
5-ти клас - Виктория Янкова

Награди:
15-то място – Виктор Балчиклиев
23-то място – Виктор Иванов
37-мо място – Мартин Панайотов /от 290 участници 4-ти клас/
27-мо място – Виктория Янкова /от 180 участници 5-ти клас/
[/newpage]


2001г.
2002г.
2003г.
2004г.
2005г.