Участия / Архив

2002г.

КОНКУРС - Мини Мис и Мини Мистър
М. Февруари

Изпълнение:
Най-атрактивен костюм
Най-добро актьорско изпълнение
Танц

Участвали деца: Виктория Джамбазова, Мирослав Драголов

Награди: Мини Мистър Февруари - Мирослав Драголов


КОНКУРС – “С GSM света ще покориш” М-Тел, сп. “Пчелица”
м. Януари

Изпълнение: Рисунка, стихотворение, разказ

Участвали деца:
Рисунки – Константин Ефтимов, Марина Димитрова, Илияна Илчева, Виктор Галинов, Мирослав Драголов, Стефани Троанска, Иванета Ковачева
Стихотворения – Виктория Джанбазова, Мартин Панайотов, Марина Димитрова

Награди:
1-во място - Виктория Джамбазова
3-то място - Мартин Панайотов
3-то място - Иванета Ковачева


КОНКУРС - “Ако бях голям какво бих направил за България” сп. “Пчелица”

м. Февруари

Изпълнение: Рисунка, текст

Участвали деца: Верони Каро, Виктор Галинов, Константин Ефтимов, Георги Янков, Илияна Илчева, Виктория Янкова

Награди: Верони Каро, Виктор Галинов


КОНКУРС - 5-ти Национален конкурс за илюстрация на чешки и словашки приказки
м. Март

Изпълнение: Илюстрация –формат 35/50, свободна техника

Участвали деца: Иванета Ковачева, Константин Ефтимов, Виктор Балчиклиев, Мартин Панайотов, Марина Димитрова, Георги Янков, Мирослав Драголов

Награди:
1-ва награда за илюстрация на чешка приказка - Иванета Ковачева
Поощтрителни награди – Мирослав Драголов, Марина Димитрова


УЧАСТИЕ
31 март с мартенички, изработени от децата в предаването “Чай” на Драгомир Драганов


ИЗЛОЖБА
м. Април Галерия “Витоша”, гр. София - “Духовно огледало”

Изпълнение:
Рисунка върху керамична плоча: “Фарът”- Иванета Ковачева, “Емоционалният човек”- Константин Ефтимов
Рисунка върху тесто – “Слънчева невеста” – Марина Димитрова, Виктория Джамбазова Акварел – Елена Димитрова, Мирослав Драголов, Юлика Ямада


КОНКУРС - “Съединението прави силата”

Изпълнение: Рисунки

Участвали деца: Иванета Ковачева, Верони Каро, Виктор Галинов


КОНКУРС - “Пролетта на България”

Изпълнение: Стихотворения, разкази, рисунки

Участвали деца: Юлика Ямада, Марина Димитрова


КОНКУРС - Национален конкурс за детски рисунки и литературни творби “Детско море”

25 май

Изпълнение: Рисунки и литературни творби посветени на морето – свободен стил

Участвали деца:
1. Иванета Ковачева – рис. “Старият фар”, “Морско дъно”
2. Константин Ефтимов – рис. “Галерата”
3. Марина Димитрова – рис. “Към светлината”, “Фарът”
4. Юлика Ямада – рис. “Японско море”
5. Виктория Добринова – рис. “Валсът на рибките”
6. Виктор Балчиклиев – разказ “Варненският Колумб”
7. Марина Димитрова – разказ “Старият фар”
8. Георги Янков – разказ “Морето Рисува”

Награди:
1. Марина Димитрова – 1-ва награда за разказ
2. Виктор Балчиклиев – 3-та награда за разказ
3. Константон Ефтимов – 1-ва награда за рисунка
4. Марина Димитрова – 2-ра награда за рисунка
5. Иванета Ковачева – Специална награда за рисунка


КОНКУРС - Шанкарски международен конкурс за детско творчество Индия

Участвали деца: Марина Димитрова, Карина Соколова, Антония Лечева, Елена Димитрова


КОНКУРС - Национален конкурс за есе “Магията на книгата”( Хари Потър и философският камък”)

Участвали деца: Марина Димитрова, Виктор Балчиклиев


КОНКУРС Национален конкурс за детска рисунка “Не на цигарите”

Участвали деца: Юлика Ямада, Иванета Ковачева


ИЗЯВА 10 години вестник “Позвънете” – Морска градина / хепънинг/

Сценарий: Милена Маринова, Ивелина Кузова

Участници: Катерина, Иван, Никола Гроздев, Марина Димитрова, Мила Божкова, Никита Колев, Дамян

Никола и Петър Цветкови – рисунка на асвалт

ИЗЯВА Самостоятелна изложба “Шарени слънца” Археологически музей
13-ти септември

Представяне с авторска песен на Надя Попова
Гост-рецензент - Калия Йорданова /график/


КОНКУРС - “Да бъдем добри”
Национален конкурс към Института за развитие и европейска интеграция

30-ти октомври

Участници:
Марина Димитрова – стихотворение, рисунка “Обич”
Георги Янков - рисунка “Усмивки”
Мирослав Драголов – Рисунка “Когато мама...”
Иванета Ковачева – рисунка “Приятелство”
Верони Каро, Силвана Георгиева, Лили, Антония Лечева

Награди: Грамоти за участие и награди


КОНКУРС - Благотворителен търг на Радио “Варна” на детски рисунки за календар за 2003 г.
8-ми ноември

Участници:
1.Ива Карова - “Том и Джери”, “Приказка”
2.Верони Каро - “Цветя”,”Пипи”, “Къщичка в планината”
3.Виктория Джамбазова - “Аз и морските слънца”, “Морска пеперуда”
4.Антония Лечева - “Пеперуда”, “Слънце”
5.Дамян Христов - “Рицар”
6.Илияна Илчева - “Усмихнатият ми град”, “Моята мечта”
7.Мирослав Драголов - “Ко-ко”,”Слънце”
8.Петър Цветков - “Пират”, “Круша”
9.Юлика Ямада - “Телетабиада”, “Японско море”,”Мелница”
10.Стефани Троанска - “Островът на русалките”
11.Никола Цветков - “Ретро Мерцедес”, “Круша”, “Палячо”
12.Марина Димитрова - “На село”, “Игра”
13.Виктория Добринова - “Ко-ко”
14.Иванета Ковачева - “Сладоледени мечти”,”Пегас”
15.Виктор Галинов “Руто – Великанът от черната гора”
16.Силвана Георгиева - “Весел влак”, “Клоун”

Награди:
Отпечатани в календара: Антония Лечева, Илиана Илчева, Никола и Петър Цветкови, Виктория Добринова, Виктор Галинов, Юлика Ямада, Верони Каро

Поощрения за всички участници


МАТЕМАТИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ У-ще “П. Р. Славейков” – 3 – 5-ти клас
1-ви ноември

Марина Димитрова – 78 т.; 13-то място от 100 участници
Виктория Дцамбазова – 63 т.; 10-то място от 54 участници
Мила Божкова – 75 т.; 15-то място от 60 участници
Виктор Иванов – 48 т.; 19-то място от 60 участници
Иванета Ковачева – 39 т.; 21-во място от 60 участници


КОНКУРС - “Моята любов Русия” сп.”Пчелица”, сп.”Барабан”, Руското посолство
30-ти декември

Участници:
Иванета Ковачева – рисунка
Магдалина Илиева – рисунка
Мирела Мошлева – рисунка
Марина Димитрова – текст

Награди:
Марина Димитрова – бр. 4 2003 г.
[/newpage]


2001г.
2002г.
2003г.
2004г.
2005г.