Участия / Архив

2004г.

КОНКУРС - “Моята зимна приказка” сп. “Пчелица” /2003 – 2004/

Участници:
Ива Стоянова – стихотворение “Случка през зимата”
Марина Димитрова – есе “Зимата - най-топлия сезон”
Никола Цветков – акростих “Зимна приказна песен”
Виктория Джамбазова – стихотворение “Детска зима”
Косара Янкова – съчинение

Рисунки:
Мирослав Драголов
Александър Даракчиев
Марина Димитрова
Косара Янкова
Юри Димов
Илко Щирков
Георги Христов
Давид Николаев
Виктория Станчева

Награди:
Виктория Джамбазова – 1-ва награда
Давид Николаев – 1-ва награда

Публикации:
Марина Димитрова – 12.2003 г.
Юри Димов – 03.2004 г.
Виктория Джамбазова – 02.2004 г.
Виктория Станчева – 02.2004 г.
Давид Николаев – 02.2004 г.


КОНКУРС - “Моята България” М-Тел, сп.”Пчелица”

Участници:
Мирела Мошлева – стихотворение
Виктория Станчева – съчинение “Моята мечта”
Паулина Петрова – “Валентинка”
Виктор Георгиев – рисунка “Войник”
Давид Николаев –“Гергьовден”
Васил Митков – “Всеки е много важен”
Александър Даракчиев
Любомир
Мира Здравкова –“Денят на Малчуганите”
Силвана Георгиева – рисунки “Бащино огнище”, “На село”
Петър Цветков – рисунка
Косра Янкова – 2 рисунки

Награди:
Мирела Мошлева – 1-ва награда/м. Април
Паулина Петрова – 2-ра награда/м.Февруари
Виктор Георгиев – 2-ра награда/м. Март
Силвана Георгиева – 3-та награда/м. Май
Косара Янкова – публикация/м. Май


КОНКУРС -“Здрави като жаби” Проспан

Участници:
Паулина Петрова – стихотворение “Помощ”
Марина Димитрова – стихотворение “Уникалното лекарство”
Виктория Джамбазова – стихотворение “Облекчение”


КОНКУРС - “Детско море”

Участници:
Паулина Петрова – стихотворение “Детски мечти”
Николай Братанов – стихотворение “Обич към морето”
Мира Здравкова – стихотворение “Очакването”
Ива Карова – рисунка “Приятели”
Габриела Янчева – рисунка “Пътешествие в подводното царство”
Косара Янкова – рисунка “Най-щастливият празник в морето”
Ирина Игнатова – рисунка “Морска мозайка”
Богомила Патанова – рисунка “Ритъмът на рибите”
Александър Даракчиев – рисунка “Морски пазител”
Мирослав Драголов – рисунка “Моята Варна”
Мира Здравкова – рисунка “Морска вихрушка”
Константин Ефтимов – рисунка

Награди:
Мира Здравкова – 3-та награда
Ирина Игнатова – за най-малък участник
Александър Даракчиев – поощрителна награда
Константин Ефтимов – поощрителна награда


КОНКУРС - “Моят най-добър приятел” сп.”Пчелица”

Участници:
Илко Щирков
Виктория Джамбазова
Виктор Ивов
Любомир Виктория
Станчева

Награди:
Илко Щирков – 2-ра награда/м. Май 2004 г.
Любомир – 3-та награда/м. Май 2004 г.


КОНКУРС - “Роса”

Участници: Мира Здравкова – история “Вкусна забава”
Виктория Джамбазова – стихотворение “Купи ми “Роса”
Магдалина Илиева – песен “Денят ми с “Роса”
Давид Николаев – рисунка
Александър Даракчиев – рисунка
Ирина Игнатова – рисунка
Ива Карова – рисунка
Марина Димитрова – рисунка
Мирослав Драголов – рисунка
Силвана Георгиева – рисунка
/Снимков материал/

Награди:
Магдалина Илиева – Специална награда – запис в Радио “Варна”
Ирина Игнатова – 1-ва награда
Мира Здравкова – 1-ва награда


КОНКУРС Азербайджан, гр.Баку

Участници:
Ирина Игнатова – 2 рисунки
Ива Карова
Изпратени на 28.06.2004г.


КОНКУРС - “Цветовете на лятото” “Бенетон”
М. Сепртеври

Участници:
Кристина Алмагро
Никола Цветков
Ива Карова
Ирина Игнатова
Валентин Качамаков
Виктор Ивов
Богомола Патанова

Награди:
Ирина Игнатова
Богомила Патанова


КОНКУРС - “Роса” “Моите постижения през лятото”

Участници и наградени:
Михаил Станчев
Калоян Василев
Ирина Игнатова
Ива Карова
Никола Гроздев
Виктор Ангелов
Грациела Станчева
Калоян Карагьозов


КОНКУРС - “Ако бях вълшебник” сп.”Пчелица”
15-ти ноември

Габриела – стихотворение “Моята малка тайна”
Никола Цветков – рисунка
Ива Карова – рисунка
Никола Гроздев – рисунка

Публикувани бр. 2/2005


КОНКУРС - “Светът е чудесно място за живеене” сп. “Усури”

Изпълнение: Рисунки

Участници:
Кристина Алмагро
Силвана Георгиева
Петър Цветков
Марина Димитрова
Ива Карова

Награди:
Кристина Алмагро
[/newpage]


2001г.
2002г.
2003г.
2004г.
2005г.